Turcija pārspēj vareno Francijas izlasi

Uzvaru Ungārijā un Rumānijā notiekošā Eiropas sieviešu basketbola čempionāta finālturnīra otrā posma spēlē izcīnījusi Turcijas izlase, kas ar 66:56 pārspēja vienu no turnīra favorītēm Franciju.

Otro puslaiku Turcija iesāka, deldējot franču pārsvaru, un divas minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām panāca neizšķirtu 42:42. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas piecas minūtes, Francija bija vadībā ar 52:51, bet tad turcietes pamazām sāka palielināt savu pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar 66:56.

Rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju rindās bija naturalizētā amerikāniete Lara Sandersa, kura guva 23 punktus. Tikmēr Francijas valstsvienībā atkal izcēlās Sandrīne Grudā, kura sasniedza double-double – guva 16 punktus un savāca 13 bumbas zem groziem.