Thunder izvirzās sērijas vadībā pret NBA čempioni Warriors

Oklahomasitijas Thunder vienība svētdien izvirzījās vadībā Nacionālās basketbola asociācijas izslēgšanas turnīra Rietumu konferences finālsērijā pret pašreizējo līgas čempioni Goldensteitas Warriors.

Thunder fināla ceturtajā mačā savā laukumā bija pārāki ar 133:105 (34:28, 38:19, 45:33, 16:25), sērijā līdz četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 2-1.

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā Warriors basketbolistiem neklājās viegli, nonākot iedzinējos ar 15:28, taču pašreizējie čempioni atspēlējās un spēja pretiniekiem pietuvoties. Tiesa, pirmais puslaiks tik un tā viesiem bija neveiksmīgs, jo to nācās noslēgt ar 25 punktu deficītu – 47:72.

Warriors otrajā puslaikā nespēja lauzt spēles gaitu, turklāt Thunder vēl vairāk palielināja savu pārsvaru, trešajā ceturksnī pamanoties gūt pat 45 punktus un tikt pie drošas uzvaras.

Thunder labā šajā spēlē 33 punktus iemeta Kevins Durants, kuram arī astoņas atlēkušās bumbas, bet 30 punkti un 12 rezultatīvas piespēles Raselam Vestbrukam.

Savukārt Warriors rindās 24 punktus iemeta Stīvens Karijs, bet 18 guva Klejs Tompsons.

“Mums ir jāturpina ar tādu pašu intensitāti, kā arī jāturpina uzbrukt,” pēc spēles norādīja Vestbruks. “Regulārajā čempionātā Warriors neuzstādīja rekordu tāpat vien.”

Kā zināms, regulārajā čempionātā Warriors uzstādīja jaunu NBA rekordu, 82 spēlēs gūstot 73 uzvaras.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks otrdien Thunder laukumā.

Jau vēstīts, ka Austrumu konferences finālā Klīvlendas Cavaliers ar 2-1 atrodas vadībā pret Toronto Raptors.

Pērn par čempioni tika kronēta Warriors, kas finālsērijā ar 4-2 pārspēja Cavaliers.