TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE. EČ sievietēm basketbolā. LATVIJA – SERBIJA

Latvijas sieviešu izlase uzsāks savu dalību Eiropas basketbola čempionātu, kurā tiksies ar spēcīgo Serbijas. Latvijas visas trīs C apakšgrupas spēles aizvadīs Ungārijas pilsētā Sombathejā. Vēl bez Serbijas valstsvienības Latvijas apakšgrupā spēlēs Krievijas, Horvātijas un Lielbritānijas dāmu izlases.

Marinas Maļkovičas trenētā Serbijas valstsvienība iepriekšējā Eiropas čempionātā aizvadīja ļoti iespaidīgu turnīru. Pēc tam, kad serbietes pārspēja Latviju tālāk sekoja arī uzvaras pār Baltkrieviju, Horvātiju, Čehiju un Itāliju, nodrošinot iekļūšanu pusfinālā, un iespēju piedalīties Pasaules kausa izcīņā Turcijā.

2015.gada 11.jūnijs, Szombathely Arēna. LATVIJA – SERBIJA.

Latvijas sieviešu basketbola izlase pirmajā mačā ar 60:76 piekāpjas Serbijas valstsvienībai

Spēles noslēgusies. LATVIJA 60:76 SERBIJA. Otrā puslaika labākie momenti.

39.min. Aizsila gūst Latvijas pēdējos punktus spēlē

37.min. Petroviča apzog Eglīti un viegli iemet no groza apakšas

36.min Laksa no stūra realizē trejaci

34.min. M.Daboviča gūst vēl divus punktus Serbijai

32. min. Laksa atgūst divus punktus Latvijai

31.min. Jovanoviča realizē vēl vienu trīs punkta metienu Serbijai

4. ceturtdaļa
3. ceturtdaļa noslēgusies. LATVIJA 48:58 SERBIJA

27.min. Vītola gūst divus punktus

27.min. M. Daboviča iemet sarežģītu pustālo metienu

24.min.  Milovanoviča panāk septiņu punktu pārsvaru Serbijai

22.min. A. Daboviča iemet trīspunktnieku un vadībā atkal Serbija

21. min.  Putniņa realizē trejaci un samazina starpību

Lai gan Anete Jēkabsone – Žogota otrajā ceturtdaļā nospēlēja vien 45 sekundes savainojuma dēļ, par laimi viss kārtībā un viņa spēlēs otrajā puslaikā!

3. ceturtdaļa
2.  ceturtdaļa noslēgusies. LATVIJA 37:39 SERBIJA. Puslaika labākie momenti.

Anete Jēkabsone – Žogota savainojusi potīti, iespējams, ka šajā spēlē vairs nepiedalīsies

19. min. Milovanoviča ar pusāķa metienu noslēdz pirmo puslaiku

19. min. Vītola no groza apakšas panāk neizšķirtu

18. min. Laksa gūst divus punktus un samazina deficītu

16. min. Ainars Zvirgzdiņš minūtes pārtraukumā meitenēm velta ļoti asus vārdus

16. min. Peidža ar sarežģītu metienu izlīdzina rezultātu

13.min.  A. Daboviča no groza apakšas atgūst divus punktus

12.min. Kūlīte pēc skaistas Latvijas izlases izspēles realizē trejaci

2. ceturtdaļa
1. ceturtdaļa noslēgusies LATVIJA 19:21 SERBIJA

9.min. Šteinberga jau pirmajās 10 minūtēs nopelna piekto piezīmi!

8. min. Aizsila no stūra iemet trīspunktu metienu

7.min Jovanoviča iemet ļoti sarežģītu metienu

3.min. Baško realizē brīvu trīspunktu metienu

1. min.  Baško atklāj spēles rezultātu

1. ceturtdaļa

Spēles sākums

Latvijas izlases starta piecinieks: Eglīte, Jēkabsone, Baško, Šteinberga, Putniņa

Serbijas izlases starta piecinieks: Peidža, Butulija, Milovanoviča, A.Daboviča, M.Daboviča