Strēlnieks – šī uzvara ieies vēsturē, bet vēl nekas nav izdarīts!

Latvijas vīriešu basketbola izlase Lillē notiekošajā Eiropas čempionāta astotdaļfinālā ar 73:66 pieveica Slovēnijas valstsvienību, nodrošinot cīņu ceturtdaļfinālā. Latvija kvalificējās ceturtdaļfinālam pirmo reizi kopš 2001.gada finālturnīra.

Viens no Latvijas izlases līderiem bija komandas saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks, kurš laukumā pavadīja 34 minūtes, guva 17 punktus, trāpot grozā 6 no 10 metieniem nos spēles un visus 4 soda metienus, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas un izdarīja 8 rezultatīvas piespēles.

Jānis Strēlnieks:

Protams, sajūtas ir ļoti saviļņojošas, bet vēl nekas nav izdarīts. Mums tomēr vēl ir par ko pacīnīties. Šī uzvara ieies vēsturē, bet negribam, lai tā būtu pēdējā uzvara. Šodien atkal noticējām, ka varam kopā spēlēt, ka viss izdosies. Un, ka ne tikai ar uzbrukumu var vinnēt spēles. Var vinnēt arī ar aizsardzību. Un šoreiz ielaisti 66 punkti priekš mums ir ļoti labi!