Šneps: katru čempionāta dienu Rīgā būs vismaz 4000 igauņu un tikpat lietuviešu

0 komentāri

  Jau rīt ar spēli pret Beļģijas komandu Latvijas vīriešu basketbola izlase sāks piedalīšanos Eiropas čempionātā. Nākamajās spēlēs mūsu basketbolisti tiksies ar Lietuvas, Čehijas, Ukrainas un Igaunijas komandām.

Piektdien intervijā LNT Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps pastāstīja, ka visas komandas jau ieradušās Rīgā un aizvadījušas pirmos treniņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Igaunijas un Lietuvas izlasi katru dienu atbalstīs vismaz 4000 līdzjutēju no katras valsts. Katrā ziņā Rīgā posmā starp arēnu un Vecrīgu būs daudz cilvēku, kuri runās dažādās valodās, būs jautri un interesanti.

Runājot par Latvijas izlasi, Šneps teica, ka treneri un spēlētāji ir labi pastrādājuši, īstenojuši plānoto darba apjomu. Galvenais, lai pēc katras spēles varētu teikt, ka esam izdarījuši visu, ko varējām izdarīt.

Lai cik tāls un grūts šķistu sapnis par Olimpiskajām spēlēm, Latvijas izlase noteikti centīsies nokļūt Riodežaneiro. Pirmais solis ir iekļūt starp septiņām labākajām Eiropas komandām, kas nākamajā vasarā ļautu piedalīties olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas