Skutelis Skaties.lv vadīs “visreālāko”  basketbola pārraidi

0 komentāri

Jau rīt, tiešām jau rīt sākas lielie basketbola svētki, kad Arēnā Rīga un pie TV ekrāniem pulcēsies basketbola spēles cienītāji! Un ir jau arī iemesls – Eiropas čempionāts notiks Rīgā, un spēlēs mūsu vīru izlase. Skaties.lv varēsi skatīties spēļu tiešraides un pēcspēles ekspertu komentārus, bet sporta pārraide Skaties.lv kulmināciju sasniegs, Jānim Skutelim vadot Reāli nopietno basketbola studiju!

Atskatīties uz basketbola spēli Jānis Skutelis aicinās kopā ar studijas viesiem no Arēnas Rīga – būs reāli nopietna analīze, vērojumi, komentāri – kāpēc uzvarējām, kas interesants notika spēles laikā. Vārdu sakot, tevi un citus Skaties.lv lasītājus gaida reāli nopietna basketbola studija ar Jāni Skuteli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv rādīs ne tikai sporta spēles un ekspertu komentārus, bet arī to, kas parasti paliek nepastāstīts un neparādīts, un darīs to īpašā Skaties.lv sporta korespondente Sabīne savā autorraidījumā Sabīnes bumbas.

Nepalaid garām!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas