Skuteļa studija: Latvijas fani kaujinieciski noskaņoti

0 komentāri

Pēc Latvijas uzvaras Jānis Skutelis savā raidījumā Reāli nopietna basketbola studija ar viesiem vērtēja, kādi ir Latvijas un Beļģijas fani.

Beļģu fani basketbola spēlē bija vien ”saujiņa”.  Viens no beļģu faniem to skaidroja šādi: atbraukt uz Latviju esot ārkārtīgi dārgi. Skutelis pēc šādas beļģu fanu atklāsmes atzina, ka nebija zinājis, ka Beļģija ir tik nabadzīga valsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vakardienas spēle bija labs treniņš mūsu basketbola faniem, jo šodien spēle pret Lietuvu, bet Rīgā ieradušies tūkstošiem kaimiņzemes fanu! Jāsaka, Latvijas fani izskatās patiesi kaujinieciski noskaņoti, un tas palīdzēs šodienas spēlē pret Lietuvas basketbola izlasi, kuras fani, kā zināms, skaļuma ziņā ne par ”kapeiciņu”  neatpaliek no mūsējiem.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas