Olympiacos sīvā cīņā pieveic Barcelona basketbolistus

Turkish Airlines ceturtdaļfināla trešajā spēlē vietējā Pireju Olympiacos uzņēmu spāņu grandu Barcelona. Ļoti saspringtā un līdzīgā cīņā minimālu uzvaru ar 73:71 izcīnīja grieķu klubs. Ar šo panākumu Olympiacos sērijā līdz trim uzvarām, izvirzījies vadībā ar 2-1, turklāt arī nākamā spēle notiks grieķu laukumā.

Pirmo puslaiku abas komandas sāka līdzvērtīgā cīņā, taču mājinieki Olympiacos puslaiku noslēdza ar astoņu punktu pārsvaru 44:36.  Otrajā spēles pusē Barcelona deficītu ātri vien spēja likvidēt un arī panākt nelielu pārsvaru. Noslēdzošajā ceturksnī Pireju klubs atkal pārņēma iniciatīvu un vadību, ko nosargāja līdz pat cīņas beigām.

Par šīs cīņas rezultatīvāko basketbolistu kļuva Georgs Printezis, kurš guva 19 punktus. Viņš iepriekš kļuva par ceturtdaļfināla otrās spēļu kārtas vērtīgāko basketbolistu. Tikmēr viņa komandas biedrs Vasilis Spanulis iemeta 15 punktus. Zaudētājiem 14 punkti Huanam Karlosam Navarro kontā.