Sipeniece-Gavare: Latviešu basketbolisti, zaudējot Ukrainai, ierieba Putinam

1 komentārs

Skuteļa Reāli nopietnās basketbolista studijas viesvadītāja Baiba Sipeniece-Gavare pēc Latvijas basketbolistu zaudējuma Ukrainai notikušajā saskatīja arī labu ziņu, jo tā mūsu basketbolisti atbalstījuši ukraiņus.

”Vispirms milzīgs paldies mūsu basketbolistiem. Tā ir mūsu atbilde Putinam un Krievijas sliktajiem. Lūk, kā mēs cīnīsimies ar ukraiņiem kopā, tas mūsu cīņas spars, un tas ir mūsu atbalsts Ukrainai. Faktiski dāvana!” Studijas viesi – bijušais basketbolists Arnis Vecvagars un dziedošais līdzjutējs Ralfs Eilands Sipenieces-Gavares komentāram pilnībā piekrita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Piedāvājam arī noskatīties foto reportāžu no no Latvijas-Ukrainas spēles!

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +1

    Nu re

    Malači, baigi ierieba Putinam!

    10.09.2015 13:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas