Siliņa un Strautiņa Grissin Bon cīņā par Itālijas finālu būs nepieciešama septītā spēle

Latvijas basketbolistu Ojāra Siliņa un Artūra Strautiņa pārstāvētā Redžio di Emīlijas Grissin Bon komanda sestdien piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to cīņā par iekļūšanu Itālijas čempionāta finālā būs nepieciešama izšķirošā – septītā – spēle.

Grissin Bon izbraukumā ar rezultātu 74:83 (17:21, 18:14, 19:25, 20:23) piekāpās Avelīno Sidigas vienībai, kuru pārstāv jau ilgu laiku savainojumu guvušais Jānis Blūms, līdz ar to pusfināla sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 3-3.

Siliņš nospēlēja 16 minūtes, taču ar gūtiem punktiem neatzīmējās. Latviešu uzbrucējs netrāpīja vienu divpunktu un divus trīspunktu metienus.

Tikmēr Strautiņš un Blūms spēlei nebija pieteikti. Šomēnes Strautiņš tika iekļauts Itālijas U-20 čempionāta simboliskajā izlasē, kurā Grissin Bon komanda izcīnīja otro vietu, bet Blūms pleca savainojuma dēļ sezonu Itālijā, visticamākais, jau ir noslēdzis.

Sērijas septītā spēle notiks pirmdien notiks Grissin Bon laukumā. Zīmīgi, ka šajā pusfināla sērijā visos mačos uzvaras izcīnījuši mājinieki. Otrā pusfināla sērijā Milānas EA7 Emporio Armani komanda ir 3-2 vadībā pret Venēcijas Umana Reyer vienību.

Kā zināms, ceturtdaļfināla sērijā, kas bija pagājušās sezonas fināla atkārtojums, Grissin Bon ar 3-0 pieveica līdzšinējo valsts čempioni Sasāri Banco di Sardegna, bet Sidigas trijos mačos apspēlēja Pistoijas Giorgio Tesi Group komandu.