Serbijas basketbolistes pirmās iekļūst EČ pusfinālā

Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm Serbijas izlase ceturtdaļfinālā ar 75:63 pieveica Turcijas basketbolistes, kuras E grupas piecās spēlēs izcīnīja četras uzvaras un finišēja pirmajā vietā.

Abas komandas pirmo puslaiku aizvadīja līdzvērtīgā cīņā, taču pirmās 20 minūtes ar viena punkta pārsvaru noslēdza Serbija – 28:27. Tieši serbietes lieliski iesāka otro puslaiku, pirmo trīs minūšu laikā panākot jau desmit punktu pārsvaru (39:29). Pēcāk Serbijas basketbolistēm izdevās savu pārsvaru pat vēl vairāk palielināt, līdz vienubrīd tas sasniedza pat 17 punktus.

Tiesa, noslēdzošā ceturkšņa vidū Turcijas izlasei izdevās nedaudz atgūties un pietuvoties līdz mazāk nekā desmit punktiem, tomēr serbietes prasmīgi nosargāja savu pārsvaru un otro Eiropas čempionātu pēc kārtas sasniedza turnīra pusfinālu.

Uzvarētāju sastāvā lielisku sniegumu demonstrēja Ana Daboviča, kura pamanījās gūt 31 punktu, bet 15 pievienoja Jeļena Milovanoviča. Tikmēr Turcijai ar 25 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām atbildēja naturalizētā amerikāniete Lara Sandersa.