Septiņas sekundes pirms mača beigām Kaltsida nodrošina uzvaru Grieķijai

Pie pirmās uzvaras otrajā posmā tikusi Grieķijas valstsvienība, kas ar 74:71 sīvā cīņā pārspēja Čehiju. Septiņas sekundes pirms spēles beigām uzvaru grieķietēm nodrošināja Stiljanas Kaltsidas divi precīzie soda metieni.

Otrā puslaika sākumā Čehijas basketbolistes bija iekrājušas pat deviņu punktu pārsvaru (54:45), tomēr grieķietes handikapu sadeldēja un ceturtā ceturkšņa sākumā izvirzījās vadībā ar 59:58. Turpmākā cīņas gaita aizritēja punkts punktā un vēl 14 sekundes pirms pamatlaika beigām rezultāta tablo vēstīja 70:68 Grieķijas labā.

Atlikušajā spēles laikā grieķietes realizēja četrus soda metienus, uz ko Čehija atbildēja ar precīzu tālmetienu, tādejādi spēle noslēdzās ar 74:71 Grieķijas labā. Rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju rindās ar 20 punktiem bija Stiljani Kaltsida, bet Čehijas valstsvienībā izcēlās Veronika Bortelova, kurai 15 punkti.