Šajā nedēļas nogalē aizraujošais Latvijas čempionāts 3×3 basketbolā

0 komentāri

Sestdien un svētdien Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa notiks ceturtais Latvijas čempionāts 3×3 basketbolā, kas iekļauts tradicionālajā FIBA EuroTour kalendārā, kā arī Eiropas U-18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs meiteņu un puišu komandām. Sacensības notiks deviņās vecuma grupās.

Sestdien, 1. augustā, spēlēs U-13 grupas meitenes un puiši, U-15 grupas meitenes un puiši, kā arī Tautas klase.Vakarā – orientējoši no plkst. 21.30 līdz 22.30 – notiks Subway slam dunk konkurss, kurā ar pazīstamajiem ārzemju dankeriem Rafālu Lipinski (Lipek) unDmitriju Krivenko (Smoove) konkurēs Latvijas otrās izlases dalībnieks Endrū Šmits, šo sacensību uzvarētājs 2013.gadā Ivars Rihards Žvīgurs, kā arī Renārs Bulderis un Raitis Freibergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svētdien, 2. augustā, spēlēs U-11 un U-17 grupas puiši, sieviešu komandas, kā arī PRO grupas komandas, kuras cīnīsies par galveno balvu – ceļazīmi uz starptautisko turnīru Lugano Challanger 8. augustā (ceļš un dzīvošanas izdevumi apmaksāti). PRO grupā pieteikušās 16 komandas, tai skaitā viesi no Igaunijas, Krievijas, Lietuvas un Zviedrijas. Populāri spēlētāji sacentīsies konkursā Sportland Zelta roka.

Katras grupas pirmās trīs vietas saņems diplomus un medaļas, kā arī balvas no atbalstītājiem. Katrs dalībnieks, reģistrējoties spēļu dienā, saņems 3×3 reversos spēļu kreklus (ar tiem jāspēlē visās turnīra spēles), ūdeni un ielūgumu uz kādu Eiropas čempionāta spēlēm Arēnā Rīga.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas