Sabīnes bumbas: basketbola “īgnie runči” jeb arēnas apsargi

0 komentāri

Ikvienam ir zināms interneta slavenākais kaķis Grumpy cat jeb Īgnais runcis. Kā izrādās, arī Rīgā notiekošajā Eiropas čempionātā basketbolā ir tādi, ar kuriem joki mazi, un tie ir apsargi. Viņiem jāuzmana, lai viss notiktu pēc plāna, arēnā būtu kārtība un kāds nemēģinātu uz spēli “iešmaukt” bez biļetes.

Reizēm gan apsardzes personālam nākas pieņemt arī kādus ne pārāk patīkamus lēmumus, piemēram, neielaist līdzjutējus spēļu norises vietā par spīti tam, ka ārā līst lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sabīnes uzrunātie basketbola fani gan ir saprotoši un respektē iekšējās kārtības noteikumus. Mazs lietutiņš nespēj sabojāt viņu pacilāto noskaņojumu pirms spēles.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas