Real mājās parāda raksturu un trillerī pārspēj Anadolu Efes

Turkish Airlines Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē vietējā Madrides Real prata atspēlēt 17 punktu deficītu un mājās pārspēt Stambulas Anadolu Efes komandu ar 90:85. Par spēles galvenajiem varoņiem kļuva spāņu spēlētāji Serhio Ļuļs un Rūdijs Fernandezs. Sērijā līdz trim uzvarām jau 2-0 Real labā.

Maču labāk uzsāka Real komanda, taču turpinājumā veiksmīgāk nospēlēja Anadolu basketbolisti, otro ceturtdaļu uzvarot ar 29:15, un pārtraukumā devās ar astoņu punktu pārsvaru 45:37. Arī pēc pārtraukuma laukumā dominēja Dušana Ivkoviča trenētie vīri, vienubrīd trešajā ceturtdaļā  mājiniekiem jau 17 punktu deficīts 45:62. Tomēr Madridiešiem piederēja pēdējais vārds. Līdz trešās ceturtdaļas beigām Real spēja deficītu samazināt līdz trim punktiem! Pēdējā ceturtdaļā laukumā liela cīņa par panākumu, taču beigās Real laimīga uzvara ar 90:85.

Real komandā ar double-double atzīmējās Serhio Ļuļs, kuram 18 punkti un 12 bumbas zem groziem, Rūdijs Fernandezs pievienoja 15 punktus, kā arī izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles.  Stambulas Anadolu Efes komandā neapturams bija serbu centrs Nenads Krstičš – 23 punkti  un sešas bumbas. Tomas Ertls pievienoja 16 punktus un izdarīja 15 (!) rezultatīvas piespēles.