Putniņai 26 gūti punkti Reze komandas uzvarētā Francijas čempionāta spēlē

Latviešu basketboliste Aija Putniņa sestdien guva 26 punktus Francijas augstās līgas regulārā čempionāta mačā, palīdzot Nantes Reze komandai tikt pie uzvaras.

Reze viesos ar 94:78 (23:13, 20:23, 29:20, 22:22) pārspēja Toulouse komandu.

Putniņa šajā mačā nospēlēja 28 minūtes un 40 sekundes, grozā raidot astoņus no 14 divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un septiņus no desmit soda metieniem. Tāpat latvietes rēķinā desmit atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, viens bloķēts metiens, viens noteikumu pārkāpumi un astoņas izprovocētas piezīmes. Uzvarētājām rezultatīvākā ar 30 punktiem bija Katerina Plufē.

Francijas čempionāta kopvērtējumā pieredzējušās Guntas Baško-Melnbārdes pārstāvētā Basket Landes ar 13 uzvarām 20 spēlēs ieņem piekto vietu kopvērtējuma tabulā, kamēr Reze izcīnījusi astoņas uzvaras 20 mačos, kas tai dod devīto pozīciju.

Kā zināms, Basket Landes piektdien izstājās no FIBA Eirokausa izcīņas, ciešot neveiksmi pusfinālā, divu spēļu summā ar 108:150 zaudējot citai Francijas komandai Lille.