Prognozē un laimē lidojumu! Kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases basketbolists?

8 komentāri

Skaties.lv sadarbībā ar PINS aicina Tevi un draugus prognozēt, kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases basketbolists katrā no spēlēm? Balva ir prognozes vērta – katrā no Latvijas izlases spēlēm tiks izvēlēts viens, kurš iegūs 21 200 PINS līdzvērtīgus airBaltic lidojumam 2 personām.

Konkursa būtība pavisam vienkārša: pirms katras Latvijas izlases spēles Eiropas čempionātā basketbolā vīriešiem nāc uz Skaties.lv un prognozē attiecīgās spēles rezultatīvāko Latvijas komandas spēlētāju.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekam jāreģistrējas ar jau esošo PINS kontu vai jāreģistrējas kā jaunam PINS lietotājam. Jaunu reģistrēšanos var veikt šeit.

Katras prognožu spēles uzvarētājs tiks paziņots sadaļā ”Uzvarētāji”. Norādītajam nedēļas labākajam spēlētājam 7 (septiņu) dienu laikā ir jāpiesakās balvas saņemšanai, nosūtot vēstuli uz pasts@skaties.lv.

Detalizētus spēles noteikumus lasi spēles sadaļā ”Noteikumi”.

Lai veicas!

8 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva Valpētere
  +2

  Ieva Valpētere

  lūdzu pamēģiniet vēlreiz, tagad visam jābūt kārtībā!

  06.09.2015 19:21

 • ligita
  0

  ligita

  Velos laimet

  16.09.2015 22:36

 • Santa Šakarne
  0

  Santa Šakarne

  Noteikumos teikts, ka balvai ir jāpiesakās rakstot e-pastu, bet kāpēc neviens uz to e-pastu neatbild?!

  16.09.2015 15:11

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas