Porziņģis pēc neveiksmes Čikāgā: atspēlēšanās paņēma pārāk daudz enerģijas

NBA komandas Ņujorkas Knicks spēlētājiem atspēlēšanās paņēma pārāk daudz enerģijas, tāpēc ņujorkieši piedzīvoja zaudējumu, uzskata kluba latviešu talants Kristaps Porziņģis.

Knicks izbraukumā ar 81:108 zaudēja spēcīgajai Čikāgas Bulls vienībai, bet Porziņģis šajā mačā guva deviņus punktus un savāca deviņas bumbas zem groziem. Cīņas sākumā veiksmīgāki bija Bulls basketbolisti, taču spēles gaitā Knicks atspēlēja 17 punktu starpību. Tiesa, ļoti neveiksmīgas noslēdzošās ceturtdaļas dēļ Ņujorkas klubs tomēr piedzīvoja zaudējumu.

“Bija daudz kļūdas, kā arī nerealizēti metieni. Arī pats nerealizēju metienus, kas nebija patīkami. Neiemestie metieni noveda pie tā, ka mums samazinājās enerģija, tādējādi arī aizsardzībā neizdevās veiksmīgi nospēlēt. Uz spēli izgājām negatavi un sākumā nespēlējām labi. Atspēlēšanās paņēma pārāk daudz enerģijas,” stāstīja latvietis.

“Ceturtajā ceturtdaļā vienkārši nespēlējām labi, bet viņi trāpīja vairāk metienus. Pārāk daudz domājām par sevi individuāli, nevis par komandu kopumā. Viņi iemeta savus metienus un “sadeva” mums. Varbūt mums pēdējā ceturtdaļā pietrūka enerģijas. Mēs nespēlējām tā, kā bijām domājuši, ka izdosies turpināt spēli, ko iesākām veicot izrāvienu. Tomēr mača izskaņā tas tā neizrādījās, turklāt arī pretinieki bija labāki,” zaudējumu komentēja Porziņģis.

“Spēles sākums mūs iedzina bedrē. Nebijām kā komanda, tur nevar meklēt kādus attaisnojumus. Aizsardzībā un uzbrukumā mums nebija savas spēles, kas noveda pie zaudējuma,” uzsvēra Knicks līderis Karmelo Entonijs, kurš šajā mačā guva 20 punktus un savāca septiņas atlēkušās bumbas.