Porziņģis ”spridzina” arī savā otrajā NBA spēlē

Kristapam Porziņģim veiksmīga izvērtusies arī otrā spēle NBA! Spēlē pret Atlantas Hawk viņam izdevās gūt 10 punktus, kā arī izcīnīt astoņas atlēkušās bumbas. Tiesa, Porziņģa sniegums neglāba New York Knicks no zaudējuma pret Atlantas Hawk – gala rezultāts – 101:112.

Pirmos punktus spēlē Porziņģis guva spēles septītās minūtes izskaņā, kad veiksmīgs izrādījās metiens no groza apakšas. Pirmā puslaika laikā Kristapam izdevās gūt vēl vairākus grozus.

Otrā puslaika sākums izrādījās mazāk veiksmīgs, taču Porziņģis pārvarēja vairāku neveiksmīgu metienu un spēles epizožu sēriju, un sekmīgi turpināja spēli.

Īpaši veiksmīga izrādījās epizode, kad Porziņģim izdevās pārtvert pretinieku komandas piespēli, pārdriblēt bumbu pāri visam laukumam, apspēlēt pretspēlētāju un efektīvi triekt bumbu grozā, kas izraisīja vispārēju sajūsmu!

Nākamo spēli New York Knicks komandai un Porziņģim būs jāaizvada sestdien, kad savā laukumā uzņems Vašingtonas Wizards.