Porziņģis kļuvis par bankas Citadele jauno reklāmas seju

0 komentāri

Basketbolists Kristaps Porziņģis uzsācis sadarbību ar banku Citadele, kas paredz iesaistīšanos arī bankas reklamēšanā.

Ar ASV komandā Ņujorkas Knicks spēlējošo basketbolistu parakstīts līgums, saskaņā ar kuru Porziņģis dos Citadelei tiesības izmantot savu vārdu un tēlu bankas komunikācijā ar sabiedrību un reklāmā. “Vienošanās paredz arī vairākus citus veidus, kā popularizēt Kristapa panākumus Ņujorkā un iesaistīt tajā gan aktīvākos fanus, gan visus līdzjutējus, kas lepojas ar mūsu jauno zvaigzni,” teikts bankas paziņojumā.

FOTO: Kristaps Porziņģis pēdējā mačā pret Wizards

Citadeles valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis informē, ka sadarbībai ir atbalsts no bankas starptautisko akcionāru puses, jo īpaši no tiem akcionāriem un padomes locekļiem, kas bāzējas Ņujorkā un ir “sekojuši Kristapa iespaidīgajai karjeras izaugsmei”.

Sadarbības mērķis esot nodrošināt cilvēkiem iedvesmu un lepošanos ar to, ka “esam daļa Kristapa Porziņģa pārstāvētās Latvijas”. Citadele šogad arī plāno aizvest vairākus jaunos fanus kopā ar vecākiem uz Knicks spēli Ņujorkā, kā arī rast iespēju faniem tikties ar Porziņģis šeit Latvijā, un īstenot citus pasākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas