Porziņģis izlaiž savas debijas sezonas pēdējo spēli; Knicks viesos zaudē Pacers

Ņujorkas Knicks bez savainotā Kristapa Porziņģa otrdien Nacionālās basketbola asociācijas regulārā čempionāta pēdējā spēlē ar rezultātu 90:102 (36:29, 18:24, 16:26, 20:23) viesos zaudēja Indiānas Pacers.

Rezultatīvākais Ņujorkas vienībā bija Deriks Viljamss, kurš guva 21 punktu, 18 punkti Džerianam Grāntam, bet 13 punktus iemeta Ārons Aflalo. Savukārt Knicks līderis Karmelo Entonijs šajā spēle nepiedalījās. Tikmēr mājinieku labā pa 19 punktiem sameta Pols Džordžs un Džordžs Hils.

Pirmajā puslaikā nelies pārsvars piederēja viesiem, kuri pārtraukumā devās ar viena punkta pārsvaru (54:53). Trešajā ceturtdaļā aizritēja sīva cīņa par vadību, bet tās otrajā pusē Knicks sešas minūtes nespēja gūt punktus, turpretī Pacers basketbolisti veica izrāvienu 13:0, panākot vadību ar rezultātu 75:64. Atlikušajā spēles gaitā ņujorkieši nespēja atspēlēties un piedzīvoja zaudējumu ar 90:102.

Kā zināms, jau pirms spēles bija zināms, ka arī šajā duelī traumas dēļ nepiedalīsies Porziņģis, kurš izlaida septīto maču pēc kārtas.

Porziņģis savā NBA debijas sezonā izlaida desmit mačus – janvāra beigās viņš slimības dēļ palika malā cīņā ar Toronto Raptors, martā vispirms kājas savainojuma dēļ nespēlēja pret Detroitas Pistons, pēc tam vēdera vīruss viņam liedza doties laukumā pret Losandželosas Lakers, bet šīs pleca traumas laikā viņš izlaida arī dueļus ar Dalasas Mavericks, Brukinas Nets, Indiānas Pacers, Šarlotes Hornets, Filadelfijas 76ers un Raptors komandām.

Šosezon Porziņģis piedalījās 72 mačos, vidēji guva 14,3 punktus, izcīnīja 7,3 atlēkušās bumbas un bloķēja 1,9 pretinieku metienus. Sezonas pirmajos trijos mēnešos viņš tika nosaukts par labāko debitantu Austrumu konferencē, tomēr iepriekšējos divos mēnešos viņš šo balvu vairs nav saņēmis.