Porziņģis apmeklē dzimtās pilsētas futbola komandas spēli

Pie pārliecinošas uzvaras SynotTip Latvijas futbola virslīgas mačā sestdien tika turnīra čempioni FK Liepāja, kas savā laukumā ar 3:0 (2:0) pārspēja sacensību jaunpienācēju Riga FC. Šo maču klātienē apmeklēja arī vienīgais Latvijas pārstāvis NBA Kristaps Porziņģis, kuram Liepāja ir dzimtā pilsēta.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Edgars Gauračs. Mača rezultāts tika atklāts jau 35.sekundē, kad izcēlās pagājušās sezonas virslīgas rezultatīvākais spēlētājs Dāvis Ikaunieks. Liepājnieki savu pārsvaru dubultoja 15.minūtē, kad savus pirmos vārtus mačā guva Gauračs. Liepāja droši kontrolēja mača gaitu, turklāt otrajā puslaikā Gauračs panāca arī 3:0.

Šo maču klātienē apmeklēja arī vienīgais Latvijas pārstāvis Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis, kuram Liepāja ir dzimtā pilsēta. Pēc miegainā sezonas sākumā liepājnieki izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas, tomēr iepriekšējā kārtā ar 0:1 zaudēja RFS komandai. Savukārt Riga iepriekšējā mačā izcīnīja pirmo uzvaru virslīgā, kad ar 2:0 viesos pieveica Daugavpili. Riga komandu ģimenes apstākļu dēļ vairs netrenē Kirils Kurbatovs, kura vietā stājies bijušais Krievijas jauniešu izlašu treneris Kirils Homuha. Patlaban Homuhas bilance pie Rīgas komandas stūres ir viena uzvara, viens neizšķirts un viens zaudējums.