Porziņģim spoža NBA debija un uzvara pār Bucks

1 komentārs

NBA spožu debiju piedzīvojis latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš guva 16 punktus un palīdzēja savai komandai Ņujorkas Knicks ar rezultātu 122:97 viesos pārspēt Milvoki Bucks komandu.

Kā pirms mača solīja Knicks galvenais treneris Dereks Fišers, Porziņģis devās laukumā komandas sākumsastāvā. Uzbrucējs kļuva par pirmo latviešu basketbolistu, kurš debijas spēle uzsāk spēli starta pieciniekā.

Savus pirmos punktus latvietis guva vien otrās ceturtdaļas vidū. Porziņģis saņēma bumbu laukuma stūrī, bet, neskatoties uz lielo pretestību, devās uz grozu un guva pirmos punktus oficiālā NBA spēlē! Turpinājums latvietim padevās lielisks – spēlētājs aktīvi darbojās uzbrukumā un izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārākumiem. Kristaps debijas mačā realizēja deviņus no 12 izmestajiem soda metieniem!

Foto

Kristaps Porziņģis laukumā šodien pavadīja 24 minūtes, kuru laikā pretinieku grozā sameta 16 punktus! Latvietis realizēja deviņus no 12 soda metieniem. Divus no deviņiem divpunktniekiem un vienu no diviem tālmetieniem. Kristaps bija otrs rezultatīvākais savā komandā, turklāt savāca arī piecas atlēkušās bumbas, vienu rezultatīvu piespēli, pa blokam un pārtvertai bumbai.