Latviešu talants Kristaps Porziņģis sestdien Nacionālās basketbola asociācijas regulārā čempionāta mačā aizvadīja lielisku pirmo ceturtdaļu un visas spēles laikā iemeta 17 punktus, tomēr viņa pārstāvētā Ņujorkas Knicks viesos ar 95:103 (31:28, 23:24, 19:21, 22:30) piekāpās Memfisas Grizzlies.

Pirms šī mača Knicks bija izcīnījusi piecas uzvaras pēdējās septiņās spēlēs, bet iepriekšējā cīņā tā divu Ņujorkas komandu duelī ar 104:110 pretineku laukumā piekāpās Bruklinas Nets. Piektdien Knicks ziņoja, ka Porziņģim ir sāpes labajā plecā, tāpēc viņa dalība sestdienas mačā bija neskaidra, tomēr latvietis laukumā izgāja. Savukārt Knicks līderis Karmelo Entonijs potītes traumas dēļ izlaida otro maču pēc kārtas, tomēr paredzams, ka laukumā viņš atgriezīsies pirmdienas spēlē pret Filadelfijas 76ers.

Šajā spēlē Porziņģis laukumā pavadīja 28 minūtes un 25 sekundes, kā laikā realizēja sešus no deviņiem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem, kā arī divus no trim soda metieniem. Tāpat viņam četras atlēkušās bumbas, divas piespēles, divas pārtvertas bumbas, viena kļūda un divas piezīmes. Ar 17 punktiem Porziņģis bija rezultatīvākais Knicks komandā, bet 15 punktus iemeta Kails O’Kvinns, kamēr 13 punkti Derika Viljamsa kontā.

Tikmēr Grizzlies rindās ar 37 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Marks Gasols, kamēr 18 punktus guva Džefs Grīns.

Ar 20 uzvarām 42 spēlēs Knicks atkāpusies uz 11.vietu Austrumu konferencē, bet Grizzlies ar 23 panākumiem 43 cīņās ir sestā Rietumos.