Porziņģim 10 punkti Knicks uzvarā pār Deivisu un Pelicans

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis guva desmit punktus NBA regulārās sezonas spēlē pret Ņūorleānas Pelicans un kaldināja Ņujorkas Knicks piekto uzvaru sezonā ar 95:87. Vēl latvieša rēķinā četras atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens un viena pārtverta bumba.

Jau pirmajā Pelicans uzbrukumā Porziņģis pārtvēra Deivisam adresētu piespēli, savukārt vēl brīdi vēlāk latvietis realizēja tālmetienu, atklājot rezultātu. Tomēr viesu lielākā zvaigzne Deiviss pirmajās četrās minūtēs pamanījās gūt deviņus punktus un Pelicans turējās līdzās mājiniekiem.

Septītajā minūtē pēc neprecīza Hosē Kalderona tālmetiena Porziņģis centās triekt bumbu grozā no augšas, tomēr viņam tika fiksēta piezīme un latvieti nomainīja. Līdz nomaiņai viņš jau bija izpildījis sešus neprecīzus divpunktu raidījumus.

Kristaps Porziņģis mačā ar Pelicans laukumā pavadīja 22 minūtes un 36 sekundes, realizējot trīs no 11 izpildītajiem divpunktu raidījumiem, vienu no četriem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat latvietis tika pie četrām bumbām zem groziem, vienas pārtvertas piespēles, viena bloķēta metiena, bet pats tika bloķēts trīs reizes un saņēma četras piezīmes.