Porziņģa Knicks spēles galotnē pārspēj Valančūna Raptors

Kristapa Porziņģa Ņujorkas Knicks otrdien Nacionālās Basketbola asociācijas spēles galotnē ar 111:109 pārspēja lietuvieša Jona Valančūna Toronto Raptors. Porziņģis 20 minūtēs guva 8 punktus un izcīnīja 6 atlēkušās bumbas, Valančūnam 32 minūtēs 16 punkti un 9 bumbas pie groziem.

Uzvarētājs Ņujorkas un Toronto spēlē nebija skaidrs līdz pat pašām mača beigām. Knicks pēdējā ceturtdaļā pārsvarā atradās pāris punktus vadībā, bet uzvaru palīdzēja nosargāt Lensa Tomasa precīzie soda metieni pēdējā minūtē – 111:109.

Foto

Porziņģis spēlēja 20 minūtes un 26 sekundes, iemeta trīs no desmit divpunktu metieniem un abus soda metienus, bet aizmeta garām vienīgo tālmetienu. Kristaps izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, nopelnīja trīs personīgās piezīmes un pieļāva trīs kļūdas.