Pols ar 34 punktiem kaldina uzvaru pret Spurs, Elisam 31 pret Rockets

Pie pirmās uzvaras tikusi Dalasas Mavericks komanda, kas ar 121:109 pieveica Hjūstonas Rockets. Teicams uzbrukumā bija Monte Eliss, kuram 31 punkts. Neizšķirts kļuvis Losandželosas Clippers un Sanantonio Spurs sērijā 2-2. Pateicoties saspēles vadītāja Krisa Pola gūtajiem 34 punktiem, Clippers viesos ar 114:105 pieveica Spurs.

Losandželosas Clippers pēc visai lielās sagrāves sērijas trešajā mačā pret Sanantonio panākusi neizšķirtu. Viesi ar 114:105 uzvarēja pērnā gada NBA čempionus, un Clippers atradās vadībā visu ceturto ceturtdaļu. Pirmajā puslaikā laukumā ritēja ļoti līdzīga spēle. Vadībā pabija gan viena, gan otra komanda. Puslaikā četru punktu pārsvars viesiem. Trešajā ceturtdaļā Clippers veica nelielu izrāvienu, taču pirms noslēdzošās ceturtdaļas plus pieci Losandželosas basketbolistiem.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā piekto piezīmi saņēma Clippers līderis Kriss Pols, tomēr Clippers galvenais treneris Doks Riverss nolēma Polu atstāt laukumā. Viesi ar Polu priekšgalā spēja salauzt Spurs pretestību un izcīnīt panākumu. Sērijā rezultāts 2-2 un nākamā spēle jau Losandželosā.

Uzvarētājiem Kriss Pols guva 34 punktus. Ar iespaidīgu double-double atzīmējās cits Clippers līderis, Bleiks Grifins – 20 punkti un 19(!) bumbas zem groziem. Spurs komandā Kavai Lenardam 26 punkti, bet veterāns Tims Dankans guva 22 punktus un savāca 14 atlēkušās bumbas.

Pie pirmās uzvaras Hjūstonas Rockets un Dalasas Mavericks sērijā tikusi Mavericks komanda, kas ar 121: 109 mājās pieveica Rockets. Sērijā rezultāts 3-1 Rockets labā, turklāt nākamā spēle norisināsies Hjūstonā. Pamatus uzvarai Dalasas basketbolisti ielika otrajā un trešajā ceturtdaļā, kad Rockets basketbolisti  nerealizēja nevienu no 17 izmestajiem metieniem, bet Dalasa iekrāja 28 punktu pārsvaru. Pēdējā ceturtdaļā viesi mazliet deficītu samazināja, bet ar to bija par maz. Pirmā uzvara sērijā Mavericks komandai.

Dalasas Mavericks komandā rezultatīvākais Monte Eliss, kurš guva 31 punktu, savukārt saspēles vadītājs Hosē Huans Barea atzīmējās ar double-double. 17 punkti un 13 rezultatīvas piespēles. Zaudētājiem Džeimsam Hārdenam  24 punkti. Džošs Smits un Korijs Brūvers pievienoja 23 un 22 punktus.