Pepsi nomainīs Coca-Cola kā NBA oficiālais dzēriens

0 komentāri

Par Nacionālās Basketbola asociācijas oficiālo dzērienu kļūs Pepsi, nomainot citu ASV atspirdzinošo dzērienu gigantu Coca-Cola, kas sāks sadarbību ar Amerikas Futbola līgu, pirmdien pavēstīja kompānijas.

Ziemeļamerikas tirgū PepsiCo virzīs dzērienu Mountain Dew, nomainot Coca-Cola zīmolu Sprite, kas bija NBA oficiālais partneris kopš 1994. gada. Tāpat sadarbības gaitā tiks atbalstīti tādi Pepsi produkti kā ūdens Aquafina, kā arī Ruffles un Doritos čipsi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Coca-Cola atsevišķā paziņojumā atklājusi daudzgadu sadarbības uzsākšanu ar ASV Futbola federāciju.

Coca-Cola jau kopš 1974. gada ir arī Pasaules kausa finālturnīra oficiālā partnere un tādējādi vēl vairāk nostiprinās savas pozīcijas futbolā.

Pēc publiskotajiem paziņojumiem PepsiCo akciju cena Ņujorkas fondu biržā samazinājās par 0,5% līdz 95,75 dolāriem, bet Coca-Cola akciju cena kritās par 0,2% līdz 40,81 dolāram.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas