Pepsi nomainīs Coca-Cola kā NBA oficiālais dzēriens

0 komentāri
Pepsi nomainīs Coca-Cola kā NBA oficiālais dzēriens
Foto: AP/SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

Par Nacionālās Basketbola asociācijas oficiālo dzērienu kļūs Pepsi, nomainot citu ASV atspirdzinošo dzērienu gigantu Coca-Cola, kas sāks sadarbību ar Amerikas Futbola līgu, pirmdien pavēstīja kompānijas.

Ziemeļamerikas tirgū PepsiCo virzīs dzērienu Mountain Dew, nomainot Coca-Cola zīmolu Sprite, kas bija NBA oficiālais partneris kopš 1994. gada. Tāpat sadarbības gaitā tiks atbalstīti tādi Pepsi produkti kā ūdens Aquafina, kā arī Ruffles un Doritos čipsi.

Tikmēr Coca-Cola atsevišķā paziņojumā atklājusi daudzgadu sadarbības uzsākšanu ar ASV Futbola federāciju.

Coca-Cola jau kopš 1974. gada ir arī Pasaules kausa finālturnīra oficiālā partnere un tādējādi vēl vairāk nostiprinās savas pozīcijas futbolā.

Pēc publiskotajiem paziņojumiem PepsiCo akciju cena Ņujorkas fondu biržā samazinājās par 0,5% līdz 95,75 dolāriem, bet Coca-Cola akciju cena kritās par 0,2% līdz 40,81 dolāram.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas