Olympiacos sērijā izvirzās vadībā pret Barcelona, Anadolu Efes pirmais panākums pret Real

Pie otrās uzvaras Turkish Airlines Eirolīgas turnīra ceturtdaļfināla sērijā tikusi Grieķijas komanda Pireju Olympiacos, kas savu skatītāju priekšā ar 73:71 pieveica Spānijas grandu Barcelona. Pirmo neveiksmi ceturtdaļfinālā cietusi  cita spāņu komanda – Madrides Real, kas Stambulā ar 72:75 atzina vietējās Anadolu Efes pārākumu.

Pirmo puslaiku abas komandas sāka līdzvērtīgā cīņā, taču mājinieki Olympiacos puslaiku noslēdza ar astoņu punktu pārsvaru 44:36. Tiesa, Barcelona otrajā puslaikā deficītu izdevās ātri vien likvidēt un arī panākt nelielu pārsvaru. Noslēdzošajā ceturksnī Pireju klubs atkal pārņēma iniciatīvu un vadību, ko nosargāja līdz pat cīņas beigām.

Par šīs cīņas rezultatīvāko basketbolistu kļuva Georgs Printezis, kurš guva 19 punktus. Viņš iepriekš kļuva par ceturtdaļfināla otrās spēļu kārtas vērtīgāko basketbolistu. Tikmēr viņa komandas biedrs Vasilis Spanulis iemeta 15 punktus. Savukārt Barcelona sastāvā 14 punkti Huanam Karlosam Navarro.

Tikmēr vēl vienā ceturtdaļfināla duelī pie pirmās uzvaras izdevies tikt Turcijas klubam Stambulas Anadolu Efes, kas savā laukumā ar 75:73 pieveica citu Spānijas grandu Madrides Real. Taču, Madrides klubs saglabājis vadību sērijā ar 2-1.

Šajā mačā ar 21 gūtu punktu izcēlās Mets Dženings, kura tālmetiens pēdējā sekundē ļāva Anadolu Efes svinēt uzvaru. Produktīvu sniegumu šajā duelī demonstrēja arī pieredzējušais Stambulas kluba centra uzbrucējs Nenads Krstičs, kurš guva 17 punktus. Savukārt Real sastāvā 17 punktus iemeta Serhio Rodrigess.

Ceturtdaļfināla ceturtās spēles šajās sērijās notiks ceturtdien, bet trešdien to aizvadīs latvieša Jāņa Blūma pārstāvētā Grieķijas vienība Atēnu Panathinaikos, kas šobrīd ar 1-2 atrodas iedzinējos pret Krievijas grandu Maskavas CSKA.

Pēc ceturtdaļfināla Madridē maija vidū notiks finālčetrinieka turnīrs.