Niedolai ”double-double” un uzvara Vācijas čempionāta ceturtdaļfināla mačā

Latviešu basketboliste Sabīne Niedola svētdien guva 14 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, palīdzot Zārluī Royals komandai izcīnīt uzvaru Vācijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā.

Royals savā laukumā ar rezultātu 55:51 (19:10,14:14,12:12,10:15) pārspēja Rotenburgas AVIDES Hurricanes, ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Niedola laukumā pavadīja 34 minūtes un 32 sekundes, trāpīja sešus no 12 divpunktu metieniem un divus no pieciem soda metieniem.

Latvijas basketbolistes rēķinā arī 11 atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, trīs bloķēti metieni un viena kļūda. Ceturtdaļfināla sērijas otrā spēle notiks piektdien.

Regulārajā čempionātā Niedolas pārstāvētā Royals komanda ieguva otro vietu ar 19 uzvarām 22 mačos, bet AVIDES Hurricanes ar desmit panākumiem ierindojās septītajā pozīcijā. Savukārt bez zaudējumiem pamatturnīru noslēdza Vācijas čempionvienība Vaserburgas TSV 1880.