NBA milžu cīņā Spurs pieveic Cavaliers un turpina nezaudēto mājas spēļu sēriju

NBA regulārā čempionāta mačā savā starpā tikās divi līgas ”milži” – Sanantonio Spurs un Klīvlendas Cavaliers. Spurs mājās ar 99:95 uzveica Cavaliers un pagarināja uzvaru sēriju savā laukumā.

Spurs aizvada sezonas labāko sākumu franšīzes vēsturē. Šosezon komanda uzvarējusi visās mājas spēlēs, izcīnot savā laukumā 23. uzvaru pēc kārtas. Ieskaitot vēl pagājušo sezonu, Sanantonio mājās nav zaudējusi jau 32 mačus pēc kārtas.

Francijas izlases un Spurs saspēles vadītājs Tonijs Pārkers bija rezultatīvākais mačā pret Cavaliers, gūstot 24 punktus, no kuriem 18 viņš sameta jau pirmajā puslaikā.

Sanantonio labā 20 punktus guva Kavi Leonards, kurš izcīnīja arī desmit atlēkušās bumbas. Uzbrucējs mača otrajā puslaikā sameta 16 punktus, kā arī nosedza pretinieku līderi Lebronu Džeimsu, kurš spēles otrajā pusē guva vien septiņus punktus no 22 kopumā samestajiem. Cavaliers sastāvā Tristans Tomsons izcēlās ar 18 gūtiem punktiem un 13 izcīnītām atlēkušajām bumbām.

Spurs ar 35 uzvarām un sešiem zaudējumiem Rietumu konferencē ieņem otro vietu aiz NBA čempiones un šīs sezonas līgas līderes Goldensteitas Warriors, kurai ir 37 uzvaras 40 mačos.

Cavaliers ar 27 uzvarām 37 spēlēs ir Austrumu konferences līdere, bet Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas Knicks ar 20 uzvarām 41 mačā atrodas desmitajā pozīcijā Austrumos.