Multfilmā ņirgājas par ļauno žurnālistu Smitu, kuram nepatīk Porziņģis

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

NBA fani izveidojuši indīgu animācijas filmu, kurā parodēta ESPN apskatnieka Stīvena Smita asā kritika par Ņujorkas Knicks lēmumu ar augsto ceturto numuru draftēt latviešu uzbrucēju Kristapu Porziņģi.

Animācijas filmā figurē vairāki tēli – ESPN basketbola apskatnieks Stīvens Smits, Ņujorkas Knicks superzvaigzne Karmelo Entonijs, jaunais latviešu talants Kristaps Porziņģis un slavenais Fils Džeksons. Filmā samontēti audiomateriāli no šo cilvēku intervijām un viedokļiem par drafta izvēli. Tajā ne tikai ironizēts par Smita nepamatotajiem argumentiem, bet arī par superzvaigznes Karmelo Entonija lielo un naudīgo līgumu.

VIDEO: ironiskā animācijas filma

ESPN apskatnieks kā argumentu min, ka Porziņģis ir nenoliedzami talantīgs, bet apšauba latvieša spējas jau uzreiz dot vērā ņemamu ieguldījumu. Turklāt Smits ir ņujorkietis, un, viņaprāt, lai Knicks nākamajā sezonā cīnītos par vietu izslēgšanas spēlēs, draftā bija jāizvēlas kāds cits spēlētājs. Arī citās Ņujorkas komandās, piemēram, hokeja komandā Rangers, ikdienā jāsaskaras ar lielu fanu spiedienu.

VIDEO: ESPN apskatnieka Stīvena Smita dusmas par Porziņģa izvēli

Kaut arī Ņujorkas publika nebija sajūsmā par Kristapa izvēli, leģendārais Čikāgas Bulls un Losandželosas Lakers treneris, trīspadsmitkārtējais NBA čempions kā spēlētājs un treneris Fils Džeksons ESPN kanālā izskaidro, kāpēc Knicks ar tik augstu kārtas numuru izvēlējās Kristapu Porziņģi.

VIDEO: Fils Džeksons par Kristapa Porziņģa izvēli NBA draftā

 

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas