Metiens spēles pēdējā sekundē Čehijai ļauj uzvarēt Baltkrieviju

Uzvaru ar pēdējās sekundes tālmetienu Ungārijā un Rumānijā notiekošā Eiropas sieviešu basketbola čempionāta finālturnīra otrā posma spēlē guva Čehijas valstsvienība. E apakšgrupas otrajā spēlē Čehija ar 73:70 pārspēja Baltkrieviju.

Abu komandu spēle aizritēja līdzīgā cīņā un lielākais pārsvars, ko kādai no izlasēm izdevās iekrāt bija astoņi punkti – trīs minūtes pirms pamatlaika beigām 67:59 Čehijas labā. Kad līdz ceturtās ceturtdaļas beigām bija palikušas 11 sekundes, ar precīzu tālmetienu baltkrievietes panāca neizšķirtu 70:70.

Tomēr mača pēdējā sekundē Čehijas izlase izrāva uzvaru ar 73:70, kad tālmetienu realizēja Alena Hanušova. Rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju rindās bija Katerina Elhotova, kurai 25 gūti punkti, bet Baltkrievijas izlasē ar tikpat punktiem izcēlās naturalizētā amerikānieti Lindsija Hardinga.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!