Metiens spēles pēdējā sekundē Čehijai ļauj uzvarēt Baltkrieviju

Uzvaru ar pēdējās sekundes tālmetienu Ungārijā un Rumānijā notiekošā Eiropas sieviešu basketbola čempionāta finālturnīra otrā posma spēlē guva Čehijas valstsvienība. E apakšgrupas otrajā spēlē Čehija ar 73:70 pārspēja Baltkrieviju.

Abu komandu spēle aizritēja līdzīgā cīņā un lielākais pārsvars, ko kādai no izlasēm izdevās iekrāt bija astoņi punkti – trīs minūtes pirms pamatlaika beigām 67:59 Čehijas labā. Kad līdz ceturtās ceturtdaļas beigām bija palikušas 11 sekundes, ar precīzu tālmetienu baltkrievietes panāca neizšķirtu 70:70.

Tomēr mača pēdējā sekundē Čehijas izlase izrāva uzvaru ar 73:70, kad tālmetienu realizēja Alena Hanušova. Rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju rindās bija Katerina Elhotova, kurai 25 gūti punkti, bet Baltkrievijas izlasē ar tikpat punktiem izcēlās naturalizētā amerikānieti Lindsija Hardinga.