Madrides Real otrajā puslaikā uguņo un pārspēj Kauņas Žalgiri

Turkish Eirolīgas TOP 16 E apakšgrupas pēdējā spēlē tikās Madrides Real un Kauņas Žalgiris. Pavērsieniem bagātā un rezultatīvā spēlē uzvaru izcīnīja Real komanda.

Pēc pirmās ceturdaļas mājiniekiem visai komfortablais plus deviņi, taču otrajā ceturdaļā Žalgiris desmit minūšu laikā Real grozā sameta 31 punktu, pārtraukumā dodoties ar trīs punktu pārsvaru 43:40. Taču tas sapurināja madridiešus, jo otrajā puslaikā Real guva 59 punktus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 99:83

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija komandas veterāns Felipe Reijess, kuram 17 gūti punkti. Tikmēr Žalgiris rindās ar 17 punktiem izcēlās Džeimss Andersons.