Madrides Real otrajā puslaikā apspēlē Stambulas Anadolu Efes

Turkish Airlines Eirolīgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē spāņu grands Madrides Real savā laukumā uzņēma Stambulas Anadolu Efes komandu. Visai līdzīgā cīņā spēles otrajā puslaikā veiksmīgāk nospēlēja mājinieki un prata izcīnīt uzvaru ar 80:71.

Madridē jau no pašas spēles sākuma laukumā ritēja līdzīga cīņa. Pēc pirmā puslaika negaidītais plus astoņi Anadolu Otrajā puslaikā Real, līdzīgi kā pēdējā TOP 16 kārtas spēlē pret Kauņas Žalgiri, Real izcili nospēlēja trešo ceturtdaļu, viesi spēja vien iemest 10 punktus, savukārt spāņi atbildēja ar 26! Real prata nosargāt uzvaru.

Par galveno uzvaras kaldinātāju Real rindās kļuva amerikāņu leģionārs Kelvins Riverss, kurš guva 21 punktu, realizējot sešus no septiņiem izmestajiem tālmetieniem! Ar double-double atzīmējās cits Real spēlētājs – Gustavo Ajons. 14 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Zaudētājiem labākais Dario Saričš, kuram 14 punkti.