LNT sporta ziņu moderators Kaspars par basketbolu un sevis uzturēšanu formā

0 komentāri
LNT sporta ziņu moderators Kaspars par basketbolu un sevis uzturēšanu formā
FOTO: Basket-cup

Tev noteikti jāizlasa

Sinoptiķu prognozes liecina, ka Latvijā šonedēļ atnāks ilgi gaidītais pavasaris ar būtiski siltākām gaisa masām. Tāpēc šis ir īstais laiks, lai sāktu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un gatavotos vasaras pludmales sezonai. LNT sporta ziņu moderators Kaspars Dvinskis ikdienā ne tikai interesējas par visdažādākajiem sporta veidiem, bet pats jau ilgus gadus spēlē basketbolu un rūpējas par savu fizisko formu.

Basketbolista karjeru Kaspars sācis 7 gadu vecumā Valtera basketbola skolā, kas vēlāk pārsaukta par BJSB Ķeizarmežs. Tur viņš trenējies līdz vidusskolas beigām. Kaspars stāsta, ka tieši tad arī ”nopietnie treniņi beidzās, bet turpinājis spēlēt amatieru līgās.”

Neņemot vērā to, ka daudz laika sportiskām aktivitātēm darba dēļ nepietiek, Kaspars brīvajos brīžos tāpat cenšas pavadīt laiku trenažieru zālē un basketbola laukumā. Kaspars norāda, ka svarīgi ir arī uzturā lietot veselīgu pārtiku.

”Svarīgi, lai pats jūtos fiziski labi un būtu apmierināts ar savu formu. Man tas ir nepieciešams, jo brīžos, kad esmu sliktā fiziskā formā, nespēju izdarīt lietas, ko agrāk varēju izdarīt basketbola laukumā,” stāsta Kaspars.

Nu jau gadu Kaspars ir LNT sporta ziņu moderators, un kā pats saka: ”Šajā darbā nav izvēles, vienmēr ir jābūt formā!”

Lūk, amizants fragments no šā rīta LNT 900 sekunžu raidījuma, kad ētera laikā Kasparam piezvanīja kolēģis Lauris Lizbovskis!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas