Lietas, ar ko noteikti jārēķinās EuroBasket 2015 spēļu apmeklētājiem

0 komentāri

EuroBasket 2015 – Eiropas čempionāta rīkotāji aicina spēļu apmeklētājus iepazīties ar informāciju par satiksmes organizāciju, auto novietošanu, iekļūšanu arēnā un citiem pakalpojumiem turnīra laikā.

Satiksmes ierobežojumi

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
 • No 5. septembra plkst. 08:00 līdz 11.septembrim plkst. 02:00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot ar caurlaidēm un operatīvo transportu) Grostonas ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Dikmaņa ielai un Mālpils ielas posmā no Skanstes ielas līdz Vesetas ielai.
 • No 5. līdz 10.septembrim katru dienu no plkst. 17:30 līdz plkst. 21:30 (izņemot 8. septembri) nepieciešamības gadījumā tiks slēgta vai ierobežota transportlīdzekļu satiksme Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra posmā no Smilšu ielas līdz Kaļķu ielai un Aspazijas bulvāra posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai (izņemot sabiedrisko transportu).
 • No 5. līdz 10. septembrim būs atļauts apstāties un stāvēt autobusiem ar speciālām caurlaidēm Skanstes ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Daliņa ielai.
 • No 5. septembra plkst. 08:00 līdz 10. septembrim plkst. 23:00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot ar caurlaidēm un operatīvo transportu):
 • Aspazijas bulvāra 50 metrus garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielas pusi (abās ielas pusēs);
 • Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra 50 metrus garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielas pusi (abās ielas pusēs);
 • Jāņa Dikmaņa ielā labajā pusē, posmā un virzienā no Grostonas ielas līdz Vesetas ielai;
 • Grostonas ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Dikmaņa ielai;
 • Mālpils ielas posmā no Skanstes ielas līdz Vesetas ielai.

Oficiālā autostāvvieta

EuroBasket 2015 apmeklētāji privātās automašīnas varēs novietot apsargātā maksas stāvvietā “New Hanza City” teritorijā starp Skanstes, Hanzas un Pulkveža Brieža ielām. Iebraukšana no Hanzas ielas, braucot virzienā uz Rīgas pasažieru ostu, un Pulkveža Brieža ielas (skatīt karti). Cena: 5 EUR.

Sabiedriskais transports 

Čempionāta laikā tiks norīkoti papildu reisi 3. trolejbusa maršrutā Centrāltirgus – Ierēdņu iela (Kr. Valdemāra ielas Rimi” veikals).

Ieeja Arēna Rīga teritorijā

Drošības zonā tiks nodrošinātas 25 ieejas, tostarp 20 ieejas no Grostonas ielas un piecas ieejas no Skanstes ielas.

Biļešu kases pie Arēnas Rīga

Čempionāta laikā blakus Arēna Rīga nožogotajai teritorijai strādās Biļešu servisa kases: 1) pie ieejas no Grostonas ielas puses; 2) pie ieejas no Skanstes ielas puses.

Darba laiki:

 • 10:00 – 19:00 3., 4. un 8. septembrī
 • 09:00 – 24:00 5., 6., 7., 9. un 10. septembrī
 • Biļetes varēs nopirkt arī www.bilesuserviss.lv un “Biļešu servisa” tirdzniecības punktos.

Mantu glabātuve

Mantu glabātuve darbosies Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b, spēļu dienās no plkst. 12:30 līdz 24:00 (par atrašanās vietu jautāt OSC informācijas centrā vai sekot norādēm).

Ēdināšana

Sabiedriskās ēdināšanas punkti fanu zonā pie Arēnas Rīga strādās no plkst. 13:00 līdz 24:00. Arēnas telpās ēdināšanas punkti strādās no plkst. 14:45 līdz aptuveni 23:00 (punkti tiek slēgti piecas minūtes pirms katras spēles pamatlaika beigām).

Piecas lietas, kas jāpatur prātā EuroBasket 2015 spēļu apmeklētājam

 • Ieeja EuroBasket2015 teritorijā pie Arēna Rīga katru dienu no plkst. 13:00.
 • Jāierodas laikus, ieteicams 1-2 stundas pirms biļetē norādītā spēles sākuma.
 • Drošības kontrole notiks pie ieejas fanu zonā, biļešu skenēšana – pie ieejas Arēnā.
 • No fanu zonas Arēnā varēs iekļūt 45 minūtes pirms biļetē norādītā spēles sākuma.
 • Pēc katras spēles Arēna jāpamet 15 minūšu laikā, bet fanu zonā var uzturēties līdz plkst. 24:00.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas