Liepāja/Triobet uzvar pirmajā mačā par LBL bronzas godalgām

Pirmajā Aldaris LBL bronzas sērijas spēlē uzvaru guvusi Liepāja/Triobet komanda, kas ar 83:72 savā laukumā pieveica Jēkabpili.

Pēc pirmās ceturtdaļas desmit punktu pārsvars bija jēkabpiliešiem, bet puslaiks jau noslēdzās ar 35:35. Otrajā puslaikā pēc Rinalda Sirsniņa tālmetiena Jēkabpils vēl panāca 48:43, bet ceturtajā ceturtdaļā mājinieki jau cīņu stabili noveda līdz panākumam.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 19 punktiem, sešām bumbām zem groziem un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija lietuviešu saspēles vadītājs Andrjus Mažutis, bet attiecīgi 13 un 12 punktus iemeta Mareks Jurevičus un Lauris Blaus. Savukārt Jēkabpils vienībai ar 15 punktiem palīdzēja Sirsniņš.

Bronzas sērija ritēs līdz vienas komandas trim panākumiem. Komandas atkārtoti pirmdien tiksies Jēkabpilī, savukārt pēc tam atgriezīsies Liepājā.

Tieši Jēkabpils komanda pagājušajā sezonā izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļas, pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē tiekot pie godalgām. Tikmēr Liepāja/Triobet iepriekšējo reizi pie medaļas tika 2012.gadā, kad arī izcīnīja bronzu.

Abas komandas šosezon LBL turnīrā savā starpā tikās četras reizes, katrai izcīnot pa diviem panākumiem. Sezonas pirmajā mačā Jēkabpils savā laukumā bija pārāka ar 74:69, bet pēc tam Liepājā mājinieki revanšējās ar pārliecinošu 79:61. Pēcāk vēl vienā duelī Jēkabpils savu skatītāju priekšā bija pārāka ar 78:73, bet aprīļa sākumā Liepāja/Triobet mājās atkal uzvarēja ar 78:65.