Pie grūtas uzvaras Triobet Baltijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā otrdien tika Liepāja/Triobet, kas savā laukumā ar 77:69  pieveica Kazahstānas klubu Atirau Barsi, kur treneru kolektīvā strādā Latvijas speciālists Edmunds Valeiko.

Liepājnieku sastāvā ar 18 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Toms Leimanis, kamēr 16 punktus un deviņas atlēkušās bumbas pievienoja Zeksa Stīvens. Pirmā puslaika gaitā Barsi komandai izdevās iegūt dažu punktu pārsvaru, taču līdz pārtraukumam no tā vairs nekas nebija palicis pāri, turklāt atpūtā ar viena punkta pārsvaru devās jau Liepāja/Triobet – 37:36. Arī otro puslaiku veiksmīgāk iesāka Kazahstānas klubs, kam 31. minūtē izdevās panākt astoņu punktu pārsvaru (59:51). Tomēr pēc tam iniciatīvu pārņēma liepājnieki, kuri mazāk nekā trīs minūšu laikā panāca neizšķirtu, bet pēc tam arī izvirzījās vadībā un izcīnīja uzvaru.

Barsi pirms divām dienām aizvadīja maču Jēkabpilī, kur vietējā komanda svinēja uzvaru ar 92:78. Pēdējā uzvara Kazahstānas klubam izcīnīta novembra beigās, kad ar 72:66 tika pieveikta Jūrmala/Fēnikss komanda.

Tikmēr Liepāja/Triobet uzvarējusi pēdējās trijās BBL spēlēs, ar 77:59 uzveicot Rakveres Tarvas no Igaunijas ar latviešiem Reini Strupoviču un Robertu Stumbri ierindā un ar 65:63 apspēlējot TTU. Savukārt iepriekšējā LBL mačā liepājnieki ar 71:88 zaudēja Barons/LDz basketbolistiem, bet pirms tam tika svinētas divas uzvaras.