Liepāja/Triobet piekāpjas TU/Rock arī atbildes spēlē un noslēdz BBL sezonu

Liepāja/Triobet Baltijas basketbola līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē ar 76:80 (22:23, 22:19, 12:19, 20:19) piekāpās Igaunijas komandai Tartu TU/Rock, divu spēļu summā ciešot neveiksmi ar 142:173.

Atbildes spēle praktiski visas 40 minūtes gāja punkts punktā, bet tas neko nemainīja cīņā par uzvaru summā, jo pirms nedēļas Liepāja/Triobet viesos zaudēja ar rezultātu 66:93. Līdz ar to, lai liepājnieki iekļūtu pusfinālā, viņiem šodien bija jāuzvar ar 28 pārsvaru.

Foto

Rezultatīvākais atbildes spēlē liepājniekiem ar 23 punktiem bija Deivids Hikss, 18 punktus sameta cits amerikāņu leģionārs Kristofers Ričardss, bet ar 14 punktiem izcēlās Toms Leimanis. Savukārt Tartu komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija lietuvietis Evalds Žabs.

Kopš zaudējuma Tartu Liepāja/Triobet bija aizvadījusi vienu maču Aldaris Latvijas Basketbola līgā (LBL), sestdien viesos ar 93:70 pārspējot Jelgavu.

Tikmēr TU/Rock piektdien Igaunijas čempionātā savā laukumā ar 109:104 otrajā pagarinājumā uzveica Rakveres Tarvas komandu, kurā spēlē latvieši Reinis Strupovičs un Roberts Stumbris.

Tieši Tarvas komandu Liepāja/Triobet uzveica BBL astotdaļfinālā, uzvarot abās spēlēs un gūstot panākumu summā ar 167:137. Tikmēr TU/Rock divu spēļu summā ar 204:151 pārspēja Kazahstānas vienību Atirau Barsi, kuras treneru korpusā strādā Latvijas speciālists Edmunds Valeiko.