Liepāja/Triobet LBL spēlē ar rezultātu 99:66 apspēlē Latvijas Universitāti

Liepāja/Triobet Aldaris Latvijas Basketbola līgas mājas spēlē ar 99:66 apspēlēja Latvijas Universitātes basketbolistus.

LU pretestību mājiniekiem spēja izrādīt līdz pirmās ceturtdaļas astotajai minūtei, kad atradās iedzinējos ar diviem punktiem (14:16). Turpmākās desmit spēles minūtes studenti uz Liepāja/Triobet gūto 21 punktu spēja atbildēt vien ar trim punktiem un drīz vien jau zaudēja ar 17:37. Pirms ceturtās ceturtdaļas liepājniekiem jau 31 punkta pārsvars (82:51), bet pēdējo ceturksni abas komandas aizvadīja līdzvērtīgi, un mājinieki svinēja uzvaru ar 99:66.

Liepāja/Triobet rindās rezultatīvākais ar 21 punktu, sešām bumbām zem groziem un četrām rezultatīvām piespēlēm bija Arnolds Helmanis. Tikmēr pa 18 punktiem guva Edgars Zelionis un Lauris Blaus. Savukārt LU rindās izcēlās Ingars Aizpurs, kuram 16 punkti un piecas bumbas zem groziem.

Liepāja/Triobet rindās debiju joprojām nepiedzīvoja Gatis Jahovičs, kurš pagājušajā nedēļā pievienojās vēju pilsētas komandai.

Turnīra kopvērtējuma līderpozīcijā atrodas valsts čempione Ventspils, kam ir 12 uzvaras 14 spēlēs, otrajā vietā ar astoņiem panākumiem desmit cīņās ir VEF Rīga komanda, kurai ar 20 panākumiem 26 mačos seko Liepāja/Triobet. Lai liepājnieki gūtu otro vietu regulārajā sezonā un izvairītos no sacenšanās ceturtdaļfinālā, atlikušajos piecos mačos viņi vairs nedrīkst piedzīvot zaudējumus.

Jūrmala/Fēnikss ar 17 uzvarām 28 cīņās joprojām ir ceturtā, piektajā vietā ar 15 uzvarām 27 spēlēs atrodas Jēkabpils, bet Barons/LDz atkal ieņem sesto pozīciju ar 14 uzvarām 26 spēlēs.

Jelgava ar 11 uzvarām 25 mačos atrodama septītajā vietā, joprojām apsteidzot Valmieru, kuras rēķinā ir desmit panākumi. Tikmēr Latvijas Universitātes un Saldus rēķinā ir attiecīgi septiņas un piecas uzvaras.