Liepāja/Triobet LBL ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārliecinoši uzvar Jūrmala/Fēnikss

Liepāja/Triobet komanda Aldaris Latvijas Basketbola līgas sezonas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla pirmajā spēlē piektdien uzveica Jūrmala/Fēnikss spēlētājus, sērijā līdz trim uzvarām panākot 1-0.

Liepājnieki savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 85:63 (18:21, 25:14, 16:11, 26:17). Ar 18 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm ražīgākais vēju pilsētas komandā bija amerikānis Deivids Hiks. Par punktu mazāk Klāvam Čavaram, kamēr 16 punkti Gintam Antropam. Savukārt viesiem 18 punktus iemeta Edmunds Elksnis.

Pirmajā ceturtdaļā neliels pārsvars piederēja jūrmalniekiem, bet otrā ceturkšņa sākumā mājinieki pārņēma iniciatīvu. Turpinājumā Jūrmala/Fēnikss vairākas reizes mēģināja panākt pretiniekus, taču Liepājas basketbolisti noturēja vadību un spēles pēdējās 15 minūtēs guva divtik vairāk punktus kā kūrortpilsētas spēlētāji, izcīnot uzvaru ar 85:63.

Duelis ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām, un mači tiks aizvadīti katru otro dienu. Nākamā spēle tiks aizvadīta piektdien Lapmežciema sporta namā.