Latvijas sieviešu basketbola izlase uz EČ dosies bez Krastiņas, Priedes un Veideres

0 komentāri

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš pēc pēdējās pārbaudes spēles nosaucis 12 basketbolistes, kuras otrdien dosies uz Eiropas čempionāta finālturnīru Ungārijā. Kā pēdējās tika atsijātas Ieva Krastiņa, Liene Priede un Rūta Veidere.

Ainara Zvirgzdiņa izvēlētais Latvijas izlases divpadsmitnieks: Zane Eglīte, Anete Jēkabsone-Žogota, Gunta Baško-Melnbārde, Kitija Laksa, Kate Aizsila, Dita Liepkalne, Dita Rozenberga, Anete Šteinberga, Kristīne Vītola, Aija Putniņa, Ieva Kūlīte un Zenta Meļņika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ainars Zvirzgzdiņš: ”Treneru kolektīvam izšķirošo lēmumu pieņemt nebija viegli, jo katrai spēlētājai bija gan plusi, gan mīnusi. Ņēmām vērā gan pašreizējo sportisko formu un sniegumu pārbaudes spēlēs, gan iederību komandas spēles modelī un spēju izpildīt konkrētus uzdevumus, gan arī auguma parametrus. Visus argumentus saliekot kopā nolēmām no 15 kandidātēm šoreiz sastāvā neiekļaut Ievu Krastiņu, Lieni Priedi un Rūtu Veideri.”

Vislielākā pieredze ir komandas kapteinei Guntai Baško-Melnbārdei, kurai šis būs jau sestais finālturnīrs. Komandā iekļautas piecas debitantes. Grupas turnīrā Šombateli Latvijas komanda no 11. līdz 14.jūnijam spēļu secībā tiksies ar Serbijas (ceturtdien 17:30), Horvātijas (piektdien 17:30), Lielbritānijas (sestdien 17:30) un Krievijas (svētdien 20:00) izlasēm. visas spēles translēs kanāls TV6 un portāls Skatie.lv. Trīs labākās vienības turpinās cīņu par medaļām un ceļazīmēm uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas