Latvijas izlase pēdējā pārbaudes spēlē pārliecinoši apspēlē Maķedoniju

Latvijas vīriešu basketbola izlase pēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta sestdien savā Arēnā Rīga ar 85:69 pārliecinoši apspēlēja Maķedonijas izlasi.

Rezultatīvākais Latvijas izlases rindās bija Jānis Timma, kurš guva 18 punktus, bet Jāņa Strēlnieka kontā 15 punkti.

Pirmo ceturtdaļu Latvijas izlase pabeidza ar astoņu punktu pārsvaru, bet pārtraukumā gāja ar + 6, 41:35. Pēdējās ceturtdaļas sākumā mājinieki panāca jau 20 punktu starpību, ko viesi nedaudz samazināja un Latvija izcīnīja uzvaru ar 85:69.

Tieši pēc nedēļas, sestdien, 5.semptembrī Latvijas izlase Rīgā ar maču pret Beļģiju uzsāks Eiropas čempionātu.