Krievija nespēj rast pretargumentus, Spānija izcīna devīto uzvaru pēc kārtas

Pie piektās uzvaras otrajā turnīra posmā un pie devītās visā čempionātā tikusi Spānijas valstsvienības, kas ar 66:57 pieveica Krievijas izlasi. Spānijas izlasē ar 24 punktiem izcēlās Alva Torensa. Krievietēm neviena spēlētāja neiemeta vairāk par astoņiem.

Pirmā ceturkšņa nogalē spāniešu pārsvars sasniedza desmit punktus 17:7, bet puslaiku viņas noslēdza ar 17 punktu handikapu 38:21. Trešajā spēles ceturksnī mačs aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet ceturtajā ceturtdaļā jau nedaudz pārākas bija krievietes. Tiesa, iekrāto deficītu sadeldēt neizdevās un uzvaru ar 66:57 izcīnīja titula īpašniece Spānija.

Spānijas izlasē ar 24 punktiem izcēlās Alva Torensa, bet Krievijas valstsvienībā līdere bija Jeļena Beglova, kurai astoņi punkti. F apakšgrupā visās piecās spēlēs uzvarēja Spānija, kam ar trim panākumiemk sekoja Krievija un Lietuva. Ar divām uzvarām otro posmu noslēdza Serbija un Slovākija, kamēr Horvātija piedzīvoja vien zaudējumus.