Korvers iemet sešus tālmetienus, Hawks iekļūst nākamajā kārtā

NBA izslēgšanas spēļu pirmo kārtu pārvarējusi Atlantas Hawks vienība, kas izbraukumā ar 111:87 uzvarēja Bruklinas Nets komandu. Atlantas basketbolisti grozam uzbruka ar augstu precizitāti, tādējādi, nodrošinot uzvaru spēlē, un panākumu sērijā ar 4-2.

Bruklinas Nets pirms spēles nebija atkāpšanās ceļa, sērijā komanda iedzinējos ar 2-3, taču mačs savā laukumā, kas deva iespēja panākt arī dueļa septīto spēli.

Pirmajā ceturtdaļā viesi no visām pozīcijām spēja realizēt metienus, par to liecināja ne tikai augstā metienu precizitāte, bet arī rezultāts uz tablo 36:23 viesu labā. Lieliski Hawks komandā darbojās Kails Korvers, Pols Milsaps un Demāri Kerols. Otrajā ceturtdaļā mājinieki uzsāka pakaļdzīšanos, vienubrīd abas komandas šķīra vien trīs punkti, bet pirms došanās uz ģērbtuvēm sešu punktu pārsvars Atlantas vienībai – 51:46.

Pēc pārtraukuma Hawks komanda iznāca laukumā ļoti motivēta un uzbrukumā uguņoja. Atlantas basketbolisti pamatus uzvarai ielika tieši trešajā ceturtdaļā, jo tajā sagrāva Nets komandu ar 41:21. Bruklinas basketbolisti šķietami salūza un nespēja rast nekādu pretargumentus Hawks uzbrukumam. Ceturtā ceturtdaļa bija vien formalitāte, kurā Nets komanda divus punktus atspēlēja, taču tas vairs nebija nozīmes – pamatīgs zaudējums ar 87:111. Otrajā kārtā Atlantas Hawks spēkiem mērosies ar Vašingtonas Wizards komandu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais Pols Milsaps  – 25 punkti un deviņas bumbas zem groziem. Kails Korvers realizēja sešus no desmit tālmetieniem un kopumā guva 20 punktus un savāca astoņas atlēkušās bumbas. Interesanti, ka saspēles vadītājs Džefs Tīgs neguva nevienu punktu, taču atdeva 13 rezultatīvas piespēles.  Nets komandā labākais centrs Bruks Lopzes, kuram 19 punkti un septiņas bumbas zem groziem.