Khimki Eirolīgas čempioniem Madrides Real sagādā jau ceturto zaudējumu

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Turkish Airlines Eirolīgas mačā bijušā VEF Rīgas trenera Rima Kurtinaiša vadītā Maskavas Khimki izbraukumā ar rezultātu 85:82 pārspēja pērnās sezonas čempionvienību Madrides Real un sagādāja vienībai jau ceturto zaudējumu turnīrā.

Mača pirmā daļa noritēja punkts punktā, bet Khimki izdevās nedaudz atrauties un neilgi pirms puslaika pārtraukuma iegūt desmit punktu handikapu (37:27). Tomēr madridieši ātri spēja atgūties un pēc Džeisī Kerola tālmetiena otrā puslaika sākumā jau pārņēma vadību (45:44).

Neskatoties uz pārsvara zaudēšanu Rima Kurtinaiša trenētie basketbolisti atguvās un panāca astoņu punktu pārsvaru – 60:52. Bet aizraujošais mačs nebūt nebija galā –  Madrides Real atkal izdevās panākt pretiniekus, tomēr galotnē Khimki nosargāja uzvaru ar 85:82. Uzvarētāju labā ar 18 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Tairīss Raiss, bet mājiniekiem 17 punktus guva Serhio Rodrigess un 14 punktus un 15 atlēkušās bumbas sakrāja Gustavo Ajons.