Karijs “uguņo” un iemet 40 punktus, Warriors sagrauj Rockets un sērijā panāk 3-0

Pie trešās uzvaras NBA izslēgšanas spēļu Rietumu konferences finālsērijā tikusi Goldensteitas Warriors vienība, kas pateicoties saspēles vadītāja Stefana Karija gūtajiem 40 punktiem ar 115:80 izbraukumā sagrāva Hjūstonas Rockets komandu. Warriors šobrīd atrodas vienas uzvaras attālumā no NBA play-off fināla.

Pirmajās divās šo abu vienību spēlēs laukumā bija vērojama sīva cīkstēšanās, taču trešā spēle bija pretstats visai sērijai. Pirmajā puslaikā Warriors ielika pamatus uzvarai, un pārsvaru prata nosargāt arī otrajā spēles daļā. Pirmajās 12 minūtēs laukumā dominēja viesu centra spēlētājs Endrjū Boguts, kurš guva desmit no saviem 12 punktiem, ļaujot Warriors ceturtdaļu pabeigt ar 12 punktu pārsvaru. Vienubrīd otrajā ceturtdaļā Warriors pārsvars pieauga līdz 26 punktiem, bet pirms došanās uz ģērbtuvēm, tablo vēstīja plus 25 viesu komandai.

Pēc pārtraukuma Warriors zvaigznei Karijam tika dota atpūta un viņš tika nosēdināt uz rezervistu soliņa. Laukumā  Karijs atgriezās pēdējās piecās minūtēs. Šajā laikā viens no līgas labākajiem “snaiperiem” realizēja savu septīto no deviņiem izmestajiem trīspunktniekiem. Karijs uzstādīja jaunu NBA rekordu, play-off  spēlēs realizējot jau 64 trīspunktu metienus. Karijs apsteidza leģendāro Redžiju Milleru, kurš Pacers labā 2000. gada izslēgšanas turnīrā realizēja 58 “trejačus”.

Rezultāts starpība uz tablo pieauga un Rockets vienībai mājās nācās samierināties ar smagu zaudējumu 80:115. Sērijā šobrīd 3-0 un Warriors nonākusi vienas uzvaras attālumā no NBA fināla.

Jau kārtējo reizi izcili nospēlēja Warriors zvaigzne Stefans Karijs, kuram 40 punkti, septiņas rezultatīvas piespēles un minētais rekords. Double-double Dreimondam Grīnam – 17 punkti un 13 atlēkušās bumbas. 17 punktus pievienoja arī Klejs Tompsons. Zaudētāju rindās Džeimss Hārdens realizēja tikai trīs no 16 izmestajiem metieniem un savāca 17 punktus, bet Dvaitam Hovardam double-double –  14 punkti un 14 bumbas.