Karijs “no citas planētas” – Warriors komandai jau 22. uzvara šosezon

Pagājušās sezonas vērtīgākais basketbolists Stefans Karijs, gūstot 11 punktus trešās ceturtdaļas pēdējās divās minūtēs, svētdien kaldināja jau Goldensteitas Warriors 22. uzvaru šīs sezonas NBA regulārajā čempionātā. Pašreizējie NBA čempioni Warriors izbraukumā ar 114:98 pieveica Bruklinas Nets.

Līdz ar to Warriors basketbolisti guvuši savu 22. uzvaru šīs sezonas 22 spēlēs, tādējādi vēl vairāk uzlabojot NBA rekordu. Karijs šajā mačā guva 28 punktus, sekmējot komandas izrāvienu tieši trešās ceturtdaļas beigās, kas bija izšķirošs uzvaras gūšanai. Tikmēr 21 punktu pievienoja Klejs Tompsons. Tikmēr Nets sastāvā ar 25 punktiem atbildēja Tadeuss Jangs.

Kopumā Warriors NBA regulārā čempionāta gaitā izcīnījuši jau 26 uzvaras pēc kārtas. “Spēles laikā ne reizi neesam ārpus tās un nedomājam ne par ko citu, tas ir viens no mūsu lielākajiem spēkiem,” izteicās Warriors galvenā trenera vietas izpildītājs Lūks Voltons, kurš šos pienākumus uzņēmies, kamēr no veselības problēmām atlabst Stīvens Kerrs.

Ar 22 uzvarām 22 spēlēs Warriors komanda ir visas līgas līdere un labākā Rietumu konferencē, kamēr Austrumos līdere ar 12 panākumiem 18 mačos ir Maiami Heat.