Karijam 28 punkti, Warriors revanšējās Thunder un izlīdzina sēriju

Līgas vērtīgākais spēlētājs Stīvens Karijs trešdien iemeta 28 punktus Rietumu konferences finālsērijas otrajā mačā, palīdzot Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienībai Goldensteitas Warriors savā laukumā ar rezultātu 118:91 (27:20, 30:29, 31:19, 30:23) pārspēt Oklahomasitijas Thunder.

Līdz ar to pēc divām Warriors mājas spēlēm rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis neizšķirts 1-1. Pēc puslaika Warriors bija vadībā ar 57:49, kaut Thunder rindās jau 23 punktus bija iemetis Kevins Durants. Trešajā ceturtdaļā Warriors 78 sekunžu laikā veica izrāvienu 15:2, kas viesiem jau deva vadību ar 79:59, bet turpinājumā čempioni dueli noveda līdz uzvarai.

Karijs 17 no saviem 28 punktiem iemeta tieši trešajā ceturtdaļā. Vēl uzvarētājiem 15 punktus guva Klejs Tompsons, bet ar 14 punktiem izcēlās pagājušās sezonas NBA finālsērijas vērtīgākais basketbolists Andrē Igudala. Durants maču noslēdza ar 29 punktiem, bet Rasels Vestbruks izcēlās ar 16 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēm. Sērija tagad pārcelsies uz Oklahomasitiju, kur trešdien tiks aizvadīta trešā spēle.

Austrumu konferences finālsērijas pirmajā spēlē otrdien Klīvlendas Cavaliers vienība ar rezultātu 115:84 sagrāva Toronto Raptors, kas konferences finālu sasniegusi pirmo reizi 21 gadu ilgajā kluba vēsturē. Pērn par čempioni tika kronēta Warriors, kas finālsērijā ar 4-2 pārspēja Cavaliers.